• Handlowiec – Konsultant Poligrafii

    Miejsce pracy: Kraków (okolice)

    Wymagania:

    • Znajomość branży poligraficznej
    • Umiejętność pracy z klientem
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana

    Obowiązki służbowe:

    • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami, pozyskiwanie zleceń od nowych klientów
    • Obsługa oraz podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
    • Nadzór nad procesem zleceń, współpraca z firmami zewnętrznymi, kontakt z drukarniami oraz dostawcami materiałów drukowych
    • Wykonywanie kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji cenowych z klientami

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w prężnym i profesjonalnym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione m.in. od wyników sprzedaży)
    • W pełni wyposażone stanowisko pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    W naszej pracy kierujemy się wizją wsparcia naszych Klientów oraz Kandydatów w ich dążeniu do rozwoju. Realizując tę wizję opieramy się na kilku wartościach, z których najważniejsze to prostota oraz przejrzystość. Wierzymy, że Każdy dysponuje potencjałem, któremu należy dać dobry grunt do ciągłego rozwoju.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

    To apply for this job email your details to rekrutacja@kosek.edu.pl

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress