• Koordynator ds. Inwestycji z językiem francuskim

    • Umowa o pracę
    • Kraków

    Dla naszego Klienta, działającego w branży produkcyjnej , poszukujemy
    osoby na stanowisko:

    Koordynator ds. Inwestycji z językiem francuskim

    Oferujemy:

    • interesującą, samodzielną pracę w renomowanej firmie
    • stacjonarną pracę w siedzibie firmy w pełnym wymiarze godzin
    • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
    • kartę MultiSport
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • pakiet profesjonalnych szkoleń ciągle podnoszących kwalifikacje
    • realną możliwość rozwoju zawodowego

    Wymagania:

    • średnie techniczne lub wyższe w zakresie specjalności budowlanej lub pokreswnej
    • doświadczenie w koordynowaniu inwestycji branży budowlanej lub pokrewnej
    • mile widziane doświadczenie we współpracy z projektantami i wykonawcami inwestycji
    • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
    • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
    • komunikatywność i samodzielność w działaniu

    Zadania:

    • nadzór procesu inwestycyjnego
    • identyfikacja niezbędnych zasobów do realizacji zadań inwestycyjnych
    • kompletacja i weryfikacja merytoryczna dokumentów do zgłoszenia zakończenia zadania
    • nadzorowanie prac i monitorowanie postępów, współpraca operacyjna w celu rozwiązania napotkanych problemów przy zachowaniu optymalnych kosztów i czasu realizacji
    • bieżące raportowanie realizacji procesu inwestycyjnego

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

    To apply for this job email your details to rekrutacja@kosek.edu.pl

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress