• Pracownik produkcji okien PCV i ALU

    • Umowa o pracę
    • Kraków

    Dla naszego Klienta, renomowanej Firmy, produkującej stolarkę okienną i drzwiową, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pracownik Produkcji

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

    Zakres Obowiązków:

    • realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie list produkcyjnych
    • kompletowanie materiałów niezbędnych do prawidłowego montażu produktów
    • montaż, pakowanie produktów wg. ustalonych standardów

    Wymagania:

    • zdolności manualne
    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • zdolność szybkiego uczenia się
    • dobra organizacja pracy
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywanych czynnościach

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w trybie dwuzmianowym 6-14, 14-22 (poniedziałek – piątek)
    • możliwość szkoleń i rozwijania umiejętności
    • przyjazną atmosferę

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress