• Recepcjonista SPA & Wellness

    • Umowa o pracę
    • Zakopane

    Recepcjonista SPA & Wellness

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowiska odpowiedzialna będzie za przyjmowanie rezerwacji Gości SPA, rekomendowanie usług SPA oraz pielęgnacji detalicznej. Odpowiada za opiekę nad Gościem SPA, także w strefie wellness.

    Wymagania:

    – Wykształcenie wyższe.

    – Znajomość branży SPA& Wellness, w stopniu podstawowym

    – Bardzo dobra organizacja pracy własnej

    – Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    – Dyspozycyjność oraz pogodne usposobienie

    – Wysoka kultura osobista

    – Umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność

    – Nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    – Pracę w prestiżowym i uznanym na rynku Hotelu**** SPA

    – Profesjonale szkolenia zawodowe, w tym  z  obsługi Gościa SPA

    – Szanse rozwoju zawodowego

    – Atrakcyjny system  wynagradzania

    – Pracę w miłym , profesjonalnym zespole SPA & Wellness

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Kosek & Kosek, ul. Balicka 43/4, 30-149 Kraków zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.

    Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych.

    To apply for this job email your details to rekrutacja@kosek.edu.pl

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress