• Recepcjonista

    • Umowa o pracę
    • Zakopane
    • Applications have closed

    Dla naszego Klienta, właściciela hotelu zlokalizowanego w Zakopanem

    poszukujemy osoby na stanowisko::

    Recepcjonista

    Obowiązki:

    – profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdżających i wyjeżdżających gości,

    – identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników,

    – obsługa rezerwacji gości indywidualnych,

    – współpraca z innymi działami.

    aaaaa

    Wymagania:

    – doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty lub podobnym

    – znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    – zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu

    – zorientowanie na potrzeby klientów oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji

    Oferujemy:

    – umowę o pracę

    – możliwość zakwaterowania – opocjonalnie

    – bardzo atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

    – przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

    – wsparcie zespołu w zakresie realizacji bieżących zadań

    – możliwość rozwoju osobistego, zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609.

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress