• Specjalista ds. umów i rozliczeń

    • Umowa o pracę
    • Jaworzno

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie umów dla Klientów,
    • nadzór nad terminowymi wpłatami Klientów,
    • wystawianie faktur,
    • przekazywanie zamówień do realizacji,
    • bieżący kontakt z Klientami firmy w zakresie realizacji umów oraz płatności.

    Wymagania:

    • wykształcenie min średnie,
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
    • dokładność, sumienność,
    • lekkie pióro – znajomość zasad tworzenia tekstów,
    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktu.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę od pierwszego dnia,
    • pracę od poniedziałku do piątku,
    • szkolenia wprowadzające,
    • stałe wsparcie na poszczególnych etapach pracy,
    • indywidualne podejście,
    • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    CV: rekrutacja@kosek.edu.pl

    To apply for this job email your details to rekrutacja@kosek.edu.pl

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress