• Technolog

    • Umowa o pracę
    • Chełmek

    Dla naszego Klienta – Firmy, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją stolarki drewnianej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Technolog

    Miejsce pracy: Chełmek

    Od początku działalności, Firma stawia na stały, zrównoważony rozwój i nowoczesne technologie.  Swoje produkty eksportuje do całej Europy.  40-osobowy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników współtworzy na co dzień sukces firmy. Dołącz do tej grupy!

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie dokumentacji technologicznej w tym projektów konstrukcyjnych produktów,
    • przygotowywanie zestawień materiałów do produkcji,
    • współudział w opracowywaniu, wdrażaniu i nadzorowaniu procesów technologicznych,
    • współpraca z podwykonawcami i kontrahentami,
    • stałe monitorowanie branży stolarki otworowej i poszukiwanie nowych trendów.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • dobra znajomość programów typu CAD , MS Office,
    • umiejętność czytania prostych projektów budowlanych,
    • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji okiennych i drzwiowych w oparciu o programy konstrukcyjne do stolarki okiennej będzie dodatkowym atutem,
    • wiedza techniczna i praktyczna w technologii obróbki drewna będzie dodatkowym atutem,
    • zdolności organizacyjne, zaangażowanie w powierzone zadania oraz pracę całego zespołu, rzetelność, kreatywność.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie w młodym, zgranym zespole,
    • wdrożenie gwarantujące komfortowe wykonywanie obowiązków,
    • szkolenia zapewniające wzrost kompetencji i rozwój zawodowy,
    • wynagrodzenie stałe i premię,
    • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych.

    Praca od poniedziałku do piątku w systemie 8 godzinnym w siedzibie firmy, która mieści się w Chełmku.

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    To apply for this job email your details to rekrutacja@kosek.edu.pl

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress