• Terapeuta SPA & Wellness

    • Umowa o pracę
    • Zakopane

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowiska odpowiedzialna będzie za obsługę Gościa SPA w hotelu, zgodnie ze standardami **** SPA. Do zadań Terapeuty SPA należy, wykonywanie zabiegów kosmetycznych, masaży oraz rytuałów i ceremonii SPA.

    Wymagania:

    – Wykształcenie  kierunkowe: kosmetologia/ fizjoterapia

    – Mile widziane doświadczenie  zawodowe. Nie jest to wymóg konieczny

    – Znajomość różnych technik zabiegowych SPA będzie dodatkowym atutem

    – Znajomość języka angielskiego , w stopniu komunikatywnym.

    – Miłe usposobienie i pogoda ducha

    – Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    – Zaangażowanie w wykonywaną prace

    – Dyspozycyjność

    – Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    – Pracę w prestiżowym i uznanym na rynku Hotelu**** SPA

    – Profesjonale szkolenia z zakresu zabiegów SPA, masaży oraz obsługi Gościa SPA

    – Szanse rozwoju zawodowego

    – Atrakcyjny system  wynagradzania

    – Pracę w miłym , profesjonalnym zespole Terapeutów SPA

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609.

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress