• Terapeuta SPA & Wellness

    • Umowa o pracę
    • Zakopane
    • Applications have closed

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowiska odpowiedzialna będzie za obsługę Gościa SPA w hotelu, zgodnie ze standardami **** SPA. DO zadań Terapeuty SPA należy, wykonywanie zabiegów kosmetycznych, masaży oraz rytuałów i ceremonii SPA.

    Wymagania:

    – Wykształcenie  kierunkowe: kosmetologia/ fizjoterapia

    – Mile widziane doświadczenie  zawodowe. Nie jest to wymóg konieczny

    – Znajomość różnych technik zabiegowych SPA będzie dodatkowym atutem

    – Znajomość języka angielskiego , w stopniu komunikatywnym.

    – Miłe usposobienie i pogoda ducha

    – Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    – Zaangażowanie w wykonywaną prace

    – Dyspozycyjność

    – Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    – Pracę w prestiżowym i uznanym na rynku Hotelu**** SPA

    – Profesjonale szkolenia z zakresu zabiegów SPA, masaży oraz obsługi Gościa SPA

    – Szanse rozwoju zawodowego

    – Atrakcyjny system  wynagradzania

    – Pracę w miłym , profesjonalnym zespole Terapeutów SPA

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta.

    Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Kosek & Kosek, ul. Balicka 43/4, 30-149 Kraków zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.
    Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych.

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress