• Zastępca Kierownika Gastronomii

    • Umowa o pracę
    • Zakopane

    Dla naszego Klienta, Właściciela Hotelu zlokalizowanego w Zakopanem, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zastępca Kierownika Gastronomii

    Zakres Obowiązków:

    • zarządzanie pracą kelnerów i barmanów
    • tworzenie oferty gastronomicznej przy ścisłej współpracy z Szefem Kuchni
    • kontrola stanu magazynowego, robienie zakupów
    • sporządzanie harmonogramów oraz kontrola godzin pracy personelu
    • sporządzanie analiz rentowności
    • łatwość w  nawiązywaniu kontaktów
    • umiejętność zarządzania oraz motywowania zespołu poprzez delegowania zadań i wzmacnianie samodzielności pracowników
    • rzetelność i uczciwość zawodowa

    Wymagamy:

    • doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
    • doświadczenia w zarządzaniu zespołem ludzi

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenia na każdym etapie pracy
    • autonomiczność w podejmowaniu decyzji
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wyjątkową atmosferę pracy

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    To apply for this job email your details to rekrutacja@kosek.edu.pl

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress