• Zastępca Szefa Kuchni

    • Umowa o pracę
    • Zakopane

    Dla naszego Klienta, Właściciela prestiżowej restauracji zlokalizowanej w Zakopanem, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zastępca Szefa Kuchni

    Zakres obowiązków:

    • obsługa kucharska klientów Restauracji
    • dbałość o wizerunek firmy oraz wysoki poziom obsługi klientów
    • prowadzenie zmiany
    • tworzenie atrakcyjnego menu w oparciu o sezonowe i regionalne składniki oraz historię obiektu
    • dbanie o dobrą atmosferę w zespole
    • obsługa gości obiektu
    • kontrola systemu HACCP i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy w zakładzie
    • zamówienia produktów oraz kontrola dostaw
    • rozliczenie i analiza zużycia materiałów
    • współtworzenie oferty obiektu

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność, rzetelność i dobra organizacja pracy;
    • wysoka kultura osobista, nienaganny i schludny wygląd,
    • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w prestiżowym i prężnie rozwijającym się miejscu
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • miłą atmosferę w młodym energicznym zespole
    • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta od pierwszego dnia pracy.

    Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609

    To apply for this job email your details to rekrutacja@kosek.edu.pl

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress