O nas

Firma Kosek & Kosek powstała w 2014 roku i od tego czasu wsparliśmy swoimi usługami wiele dużych, średnich i małych firm.
Zaletą naszej firmy jest rzeczywiste indywidualne podejście do Klienta, nieszablonowe podejście do powierzonych zadań oraz niska cena przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Naszą firmę stanowi wyłącznie polski kapitał.

Jesteśmy firmą rodzinną.

Z solidnych podstaw, jakim jest zdobyte wykształcenie psychologiczne i wieloletnie doświadczenie rozwinęliśmy usługi w zakresie doradztwa personalnego i jakości obsługi.

Nasze usługi są odpowiedzią na rzeczywiste zapotrzebowanie firm, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Świadczymy usługi, które przekładają się bezpośrednio na wzrost obrotów Państwa firmy.

Co nas wyróżnia:

► Elastyczność – nie mamy sztywnego cennika. Wiemy, że ceny oferowane przez inne firmy stanowią dla wielu szczególnie mikro i średnich firm przeszkodę nie do przeskoczenia. Elastycznie, w konsultacji z Państwem ustalamy ceny. Ceny świadczonych przez nas usług są nawet o kilkadziesiąt procent niższe w porównaniu z cenami firm konkurencyjnych. Nie ma u nas elementów, które nie mogą podlegać negocjacji.

► Rzeczywiste indywidualne podejście – nie działamy wg. szablonów. Indywidualnie dostosowujemy i tworzymy narzędzia pracy.

► Myślimy nieszablonowo – To nasi Klienci są dla nas źródłem inspiracji. Każda świadczona przez nas usługa powstała w odpowiedzi na rzeczywistą potrzebę naszych Klientów.

► Doświadczenie – Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów, zarówno dla dużych jak i małych firm.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress