Dla Klienta

Specjalizujemy się w rekrutacjach specjalistycznych

Firma może się rozwijać tylko dzięki silnemu wsparciu utalentowanych pracowników. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby znaleźć i pozyskać dla naszych Klientów wysoko wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów, którzy odpowiedzą na ich oczekiwania. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa personalnego.

Jeśli planują Państwo rozbudować zespół i zatrudnić na stałe nowych pracowników, to pomożemy Państwu określić zakres oczekiwań  oraz zaplanować działania rekrutacyjne dopasowane do specyfiki stanowiska.

Przejrzystość
Gwarantujemy naszym Klientom przejrzyste warunki współpracy oraz minimum formalności.
Doświadczenie
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w rekrutacjach wysokiego oraz średniego szczebla.
Czas
Czas, który dotychczas przeznaczali Państwo na działania rekrutacyjne może zostać wykorzystany w inny sposób. Ponadto powierzenie projektu rekrutacyjnego naszej firmie umożliwia skrócenie czasu poszukiwania odpowiedniego pracownika. Efekty widoczne są szybciej.
Gwarancja
Udzielamy okresu gwarancyjnego na zatrudnionego kandydata
Anonimowość
Klientom, którzy nie chcieliby ujawniać swoich danych w trakcie procesu rekrutacji, oferujemy możliwość pozostania w pełni anonimowym.

Prosta droga do znalezienia pracownika

Bezpieczeństwo
Doświadczenie oraz systematycznie uzupełniana wiedza pozwalają na oszacowanie ryzyka pojawiającego się w procesie oferowania pracy. Od momentu zawarcia umowy nasze działania będą skoncentrowane na, jak najszybszym znalezieniu odpowiedniego kandydata.
Znajomość rynku
Obsługujemy DZIESIĄTKI rekrutacji w ciągu miesiąca. Dobrze wiemy, jak i gdzie poszukiwać odpowiednich kandydatów, posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku pracy. Wiedza ta pozwala nam w sposób właściwy poprowadzić proces rekrutacji. Codziennie analizujemy lokalne trendy rynkowe , wyciągając z nich konkretne wnioski.
Profesjonalizm
Tworzymy firmę zajmującą się w sposób profesjonalny działaniami rekrutacyjnymi. U nas nic nie dzieje się przypadkowo. Dla każdej zgłoszonej nam oferty pracy tworzymy indywidualny plan działania, który realizujemy krok po kroku; poczynając od przygotowania profesjonalnej oferty, aktywnego poszukiwania kandydatów, poprzez profesjonalne prezentowanie jej potencjalnym kandydatom.
Doradztwo
Każdy klient rekrutujący z nami jest obsługiwany przez przydzielonego mu doradcę ds. rekrutacji. Doradca będzie do Twojej dyspozycji w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości. Możesz również liczyć na jego pomoc w kwestiach związanych z polityką kadrową Twojej firmy.
Skuteczny Marketing
Dobrze wiemy, że odpowiednio zaplanowana promocja jest warunkiem korzystnego zakończenia procesu rekrutacji. Dlatego dużą wagę przywiązujemy to wypracowania skutecznych sposobów dotarcia do potencjalnych kandydatów. Stosujemy niestandardowe metody dotarcia do kandydatów.
Wygoda

Proces rekrutacji to nie tylko opublikowanie oferty w Internecie, ale również czynności związane z przygotowaniem całego procesu m.in. prezentowanie oferty pracy potencjalnym pracownikom, zorganizowanie spotkań, przeprowadzenie rozmów, odpowiadanie na dziesiątki pytań.

Czy to nie miłe mieć świadomość, że wszystkie te czynności wykona za nas doświadczony specjalista?

Dotarcie do pasywnych kandydatów
Obok podstawowych działań aktywnie poszukujemy tzw. kandydatów, którzy aktualnie nie poszukują pracy. Podejmujemy działania motywujące ich do zmiany pracy.Zdarza się, że nasi Klienci wskazują nam konkretne osoby, które chętnie widzieliby w szeregach swojej firmy.
Informacja zwrotna
Udzielamy szczegółowych informacji dotyczących zainteresowania Państwa ofertą pracy oraz doradzamy w kwestii zmiany wymagań, warunków płacowych oraz pomagamy w uatrakcyjnieniu oferty pracy.
Oszczędność czasu

Mogą Państwo zająć się rozwojem swojego biznesu nie angażując w procesy rekrutacyjne tak wiele czasu. Wiemy, że dobrze przeprowadzony proces rekrutacji wymaga poświęcenia olbrzymiej ilości czasu oraz zaangażowania ze strony osób odpowiedzialnych za rekrutację.

Sukces firmy kształtują ludzie

Pozyskanie kandydatów z adekwatnymi kwalifikacjami
Dobrze przeprowadzona rekrutacja wymaga zaangażowania, czasu i wiedzy. 100% czasu poświęcamy działaniom polegającym na pozyskaniu kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Państwa firmie. Rynek pracy jest nam doskonale znany. Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy kilkaset udanych procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego, średniego , jak i wysokiego szczebla. W rekrutacji stosujemy nieszablonowe metody dotarcia do kandydatów. Dzięki temu osiągamy wysoką skuteczność.
Wizerunek firmy
Niewiele firm zwraca uwagę na kwestię negatywnego wizerunku firmy wynikającego z ciągłej publikacji ogłoszeń. Ciągłe ponawianie ogłoszeń jest na ogół negatywnie odbierane przez potencjalnych kandydatów. Rekrutując z nami Państwa oferta pracy widnieje pod naszym logo.
Kontakt z kandydatami 24/7
60% Telefonów od kandydatów otrzymujemy w godzinach: 7-10, 16-21. Również w weekend. O każdej porze dnia jesteśmy gotowi, aby szczegółowo i wyczerpująco przedstawić ofertę pracy. Większość kandydatów przed wysłaniem CV kontaktuje się celem uzyskania dodatkowych informacji .
Baza kandydatów
Kilkaset zrealizowanych projektów pozwoliło nam na zbudowanie bardzo bogatej bazy kandydatów. Regularnie kontaktujemy się z tymi osobami celem prezentowania aktualnych ofert pracy.
Testy weryfikujące umiejętności
Na Państwa życzenie przeprowadzamy każdego rodzaju testy sprawdzające rzeczywiste umiejętności, kompetencje kandydatów. Są to między innymi: testy psychologiczne, kompetencyjne, specjalne kwestionariusze stanowiskowe.

Obecnie rekrutujemy dla 20 firm. Posiadamy ponad 40 ofert pracy.


Powiązany temat z naszego bloga: Dlaczego Warto zlecić rekrutację pracowników firmie zewnętrznej ?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress